Lacnejší internet? Prejdite k nám!

Nemusíte ďalej hľadať. Tu nájdete najlepšiu ponuku internetu vo Svidníku a okolí. Spoľahlivé pripojenie a rýchla podpora od lokálneho operátora s kamennou predajňou vo Svidníku.

Internet a televízia pre byty a rodinné domy

Ak hľadáte stabilný internet s najlepším pomerom cena/rýchlosť a najrýchlejšou podporou, ste na správnom mieste.

Prečo platiť inde viac keď u nás môžete platiť menej? A dostať aj niečo navyše? Balíčky TV+NET vám zaručia najvýhodnejšiu cenu.

Sledujte to, čo chcete VY a kedy chcete. Slovenské aj zahraničné programy v HD kvalite, naživo aj z archívu. Chytrá TV, ktorú môžete pozerať už aj bez set-topboxu! A to aj kdekoľvek v EÚ.

Cenník

Zavolajte alebo napíšte, poradíme Vám s výberom

Najrýchlejší Internet

mesačne
od 0€

Internet + TV super výhodne

mesačne
od 0

Digitálna TV

mesačne
od 0

Časté otázky

Prečítajte si najčastejšie otázky a odpovede

Ak bývate v bytovom dome vo Svidníku, môžete mať internet s rýchlosťou až 1Gbit/s. Ak bývate v rodinnom dome, internet je dostupný s rýchlosťou až 150 Mbit/s. Rýchlosť odosielania, teda upload je pri optickom pripojení rovnaká ako rýchlosť sťahovania dát, teda symetrické pripojenie.

Vďaka spolupráci s dvoma dodávateľmi TV si môžete vo výhodnom balíku k internetu vybrať televíznu ponuku služby FlexiTV, alebo populárnu internetovú TV: SledovanieTV. Každá z týchto služieb má svoje programové balíčky, aj svoje vlastné výhody. K internetu si vyberiete ponuku, ktorá Vám viac vyhovuje. Zoznam kanálov FlexiTV nájdete na tejto stránke a zoznam kanálov SledovanieTV na tejto stránke.

Ak si objednáte televíziu SledovanieTV, set-top-box nie je potrebný a môžete sledovať priamo na Vašom Smart televízore, ak je podporovaný. V prípade služby FlexiTV sledujte na smart TV Samsung bez boxu. Pre ostatné modely TV je set-topbox potrebný.

Počas aktuálnej situácie epidémie koronavírusu si služby môžete objednať telefonicky alebo emailom, alebo cez kontaktný formulár.  Za bežných okolností sme k dispozícii v našej predajni na ulici Doktora Pribulu 9, vedľa bývalej predajne Orange, kde Vám vysvetlíme dostupné možnosti, pripravíme zmluvu a dohodneme čas montáže. Montáž prípojky robíme v termíne po vzájomnej dohode, väčšinou na druhý pracovný deň po objednávke, niekedy aj v deň objednania.

Ak už máte optické pripojenie od iného operátora, v maximálnej miere bude využitá existujúca kabeláž v rámci Vášho bytu. Prechodu od iného operátora k nám sa preto nemusíte báť. Na rozdiel od konkurencie nepoužívame externých montážnikov, ale prípojky robíme vo vlastnej réžii a snažíme sa inštaláciu previesť čo najviac nenápadne a esteticky.

Chcete prejsť k nám, ale máte ešte viazanosť alebo výpovednú lehotu u operátora?

Nie je problém, ozvite sa nám a nájdeme pre Vás riešenie, aby ste nemuseli čakať až do konca viazanosti alebo výpovednej lehoty u predošlého operátora. Poradíme Vám, ako čo najjednoduchšie ukončiť zmluvu u Vášho starého operátora.

Ozvite sa nám

054 286 1212

Adresa predajne: Doktora Pribulu 151/9, 089 01 Svidník

Email info(zavinac)elkvant.sk

Mapa pokrytia prémiových služieb

100% dostupnosť super rýchleho internetu a TV pre lokality Svidník, Nižný Orlík, Vyšný Orlík, Ladomírová, Kapišová, Kružlová, Svidnička, Vagrinec. Na ďalších lokalitách pracujeme.

Superrýchly Internet + TV

1 of 8

Superrýchly Internet + TV

2 of 8

Superrýchly Internet + TV

3 of 8

Superrýchly Internet + TV

4 of 8

Superrýchly Internet + TV

5 of 8

Superrýchly Internet + TV

6 of 8

Superrýchly Internet + TV

7 of 8

Superrýchly Internet + TV

8 of 8
Superrýchly internet aj u Vás doma