Akcia: odporučte známemu

Ponuka je časovo limitovaná

Odporučte nám známeho a získajte internet na 2 mesiace ZADARMO

Podmienky:

1. Zľavu na 2 mesiace získate, ak sa Vami odporučený zákazník skutočne pripojí k našej sieti a UZAVRIE s nami zmluvu o pripojení.

2.  Pre uplatnenie zľavy je potrebné, aby ste nás informovoali emailom na adresu info@elkvant.sk, že ste odporučili zákazníka XY.

3. Nárok na zľavu majú len zákazníci, ktorí nemajú dlh po splatnosti a za posledné 3 mesiace nemeškali s úhradou faktúry (=faktúry boli uhradené v termíne splatnosti)

4. Zľavu získate pri najbližšej faktúracii následujúcej po mesiaci, v ktorom Vami odporučená osoba uzavrela zmluvu s nami a tiež v následujúcom mesiaci.

5. Ak máte od nás viac pripojení, zľavu za 1 doporučeného zákazníka získavate len za 1 prípojku – za tú, na ktorej je aktivovaná najvyššia služba internetu

6. Ak máte zriadený balík Internet + TV, zľavu za odporučenie získavate LEN na službu Internet (vo výške ceny samostatnej služby internetu). Ak si odporučený zákazník vyberie pri zriadení službu SENIOR, zľava je v hodnote do výšky ceny služby SENIOR.

7. Zľavu za odporučenie môže získať len zákazník s prípojkou na bytovej adrese. Zľava neplatí pre zákazníkov so službou NET PROFI a NET GARANT.

"Rýchly a spoľahlivý internet, vždy je nakoho sa obrátiť, žiadne výpadky a navyše skvelé balíčky TV za najvýhodnejšie ceny"
Spokojná zákazníčka
Svidník
O nás

Elkvant

Prevádzkujeme už viac ako 14 rokov ten najrýchlejší internet vo Svidníku a okolí

Sme jediným lokálnym poskytovateľom internetu v meste Svidník s vlastnou optickou sieťou.

Poskytujeme Vám internet s rýchlosťou až 1Gbit/s. Z toho dôvodu môžete mať moderné služby aj bez zmluvy s nadnárodným operátorom a navyše s najrýchlejším servisom a najlepšou podporou aj cez víkend.