Akcia: odporučte známemu

Ponuka je časovo limitovaná

Odporučte nám známeho a získajte internet na 2 mesiace ZADARMO

Podmienky:

1. Zľavu na 2 mesiace získate, ak sa Vami odporučený zákazník skutočne pripojí k našej sieti a UZAVRIE s nami zmluvu o pripojení.

2.  Pre uplatnenie zľavy je potrebné, aby ste nás informovoali písomne emailom na info@elkvant.sk, o tom, že ste odporučili zákazníka XY.

3. Nárok na zľavu majú len zákazníci, ktorí nemajú dlh po splatnosti a za posledné 3 mesiace nemeškali s úhradou faktúry (=najmenej posledné 3 faktúry boli uhradené v termíne splatnosti)

4. Zľavu získate pri najbližšej faktúracii následujúcej po mesiaci, v ktorom Vami odporučená osoba s nami uzavrela zmluvu.

5. Ak máte od nás viac pripojení, zľavu za 1 doporučeného zákazníka získavate len za 1 prípojku – za tú, na ktorej je aktivovaná najvyššia služba internetu.

6. Zľavy sa sčítavajú. Ak odporučíte napríklad 2 zákazníkov súčasne, získate zľavu až na 4 mesiace, atď.

7. Ak máte zriadený balík Internet + TV, zľavu za odporučenie získavate LEN na službu Internet (vo výške ceny samostatnej služby internetu).

8. Ak si odporučený zákazník vyberie pri zriadení službu SENIOR, zľava bude len v hodnote výšky ceny služby SENIOR.

9. Zľavu za odporučenie môže získať len zákazník s prípojkou na bytovej adrese. Zľava neplatí pre zákazníkov so službou NET PROFI a NET GARANT.

AKCIA: Za odporučenie zákazníka konkurencie získate TV programy navyše, ak máte od nás aj televíziu (FlexiTV alebo SledovanieTV).

Ak TV ešte nemáte, získate internetovú televíziu SledovanieTV: Základný balík + balíček programov ŠTART PLUS na 1 mesiac zadarmo.

"Rýchly a spoľahlivý internet, vždy je nakoho sa obrátiť, žiadne výpadky a navyše skvelé balíčky TV za najvýhodnejšie ceny"
Spokojná zákazníčka
Svidník
O nás

Elkvant

Prevádzkujeme už viac ako 14 rokov ten najrýchlejší internet vo Svidníku a okolí

Sme jediným lokálnym poskytovateľom internetu v meste Svidník s vlastnou optickou sieťou.

Poskytujeme Vám internet s rýchlosťou až 1Gbit/s. Z toho dôvodu môžete mať moderné služby aj bez zmluvy s nadnárodným operátorom a navyše s najrýchlejším servisom a najlepšou podporou aj cez víkend.