Akcia: odporučte známemu

Teraz aj s TV bonusom navyše!

Odporučte známych a získajte internet na 2 mesiace ZADARMO

Podmienky:

1. Zľavu až na 2 mesiace získate, ak sa Vami odporučený zákazník skutočne pripojí k našej sieti a UZAVRIE s nami zmluvu o pripojení.

2.  Pre uplatnenie zľavy je potrebné zaslať email na info@elkvant.sk o tom, že ste odporučili zákazníka XY. Stačí uviest vaše meno a meno odporučeného zákazníka.

3. Nárok na zľavu majú len zákazníci, ktorí nemajú dlh po splatnosti a za posledné 3 mesiace nemeškali s úhradou faktúry (posledné 3 faktúry boli uhradené v termíne splatnosti)

4. Zľavu získate pri najbližšej faktúracii následujúcej po mesiaci, v ktorom odporučená osoba uzavrela zmluvu.

5. Ak máte od nás viac pripojení, zľavu za 1 doporučeného zákazníka získavate len za 1 prípojku – za tú, na ktorej je aktivovaná najvyššia služba internetu.

6. Zľavy sa sčítavajú. Ak odporučíte napríklad 2 zákazníkov súčasne, získate zľavu až na 4 mesiace.

7. Ak máte zriadený balík Internet + TV, zľavu za odporučenie získavate len za službu Internet (vo výške ceny samostatnej služby internetu). V prípade, že máte internetovú službu OPTIC PARTNER, cena služby internet bude 5€ mesačne po dobu 2 mesiacov.

8. Ak si odporučený zákazník vyberie službu SENIOR, zľava bude len do výšky ceny služby SENIOR.

9. Nárok na zľavu si zákazník, ktorý dal odporučenie môže uplatniť (nahlásiť nám odporučenie) najneskôr do dňa uzatvorenia zmluvy ním odporučeného nového zákazníka.

10. Zľavu za odporučenie môže získať len zákazník s prípojkou na bytovej adrese. Zľava neplatí pre zákazníkov so službou NET PROFI a NET GARANT (môže sa uplatniť výnimka).

"Rýchly a spoľahlivý internet, vždy je nakoho sa obrátiť, žiadne výpadky a navyše skvelé balíčky TV za najvýhodnejšie ceny"
Spokojná zákazníčka
Svidník
O nás

Elkvant

Prevádzkujeme už viac ako 14 rokov ten najrýchlejší internet vo Svidníku a okolí

Sme jediným lokálnym poskytovateľom internetu v meste Svidník s vlastnou optickou sieťou.

Poskytujeme Vám internet s rýchlosťou až 1Gbit/s. Z toho dôvodu môžete mať moderné služby aj bez zmluvy s nadnárodným operátorom a navyše s najrýchlejším servisom a najlepšou podporou aj cez víkend.