Vo Svidníku dostupný 1Gbit/s najrýchlejší internet na Slovensku

Momentálne najrýchlejší dostupný internet s rýchlosťou až 1 Gbit/s majú možnosť získať aj domácností v meste Svidník. Jediný lokálny prevádzkovateľ optickej siete v meste pod Duklou, ELKVANT, spustil už v roku 2018 testovaciu prevádzku optického internetu so symetrickou rýchlosťou až 1000/1000 Mbit/s pri najvyššej službe internetu OPTIC PLUS za 14,94€ mesačne.

Na rozdiel od niektorých konkurenčných operátorov je gigabitové pripojenie dostupné na všetkých adresách bytových domov vo Svidníku. A navyše, bez extra mesačných príplatkov k cene – ako je to bežné u nadnárodných operátorov. Aj bez čakania na to, kým sa vo vchode nájde viac zájemcov – ako je to bežné u jedného konkurenčného východoslovenského operátora.

Najrýchlejší optický internet s rýchlosťou až 1000/1000 Mbit/s nájdete aj vo výhodnom balíčku s digitálnou televíziou. S pestrým základným balíkom s viac ako 50 kanálmi, 3 tématickými balíčkami v cene + archívom programov v HD a mobilnou TV tiež v cene. Aj bez viazanosti, len za 19 eur mesačne.

Na severovýchode Slovenska už ELKVANT prevádzkuje vysokorýchlostnú internetovú sieť aj v lokalitách Nižný Orlík, Vyšný Orlík, Ladomírová, Kapišová, Kružlová, Svidnička, Vagrinec.

Záujemcovia nás môžu kontaktovať na infolinke 054/286 1212, na webe, osobne v pobočke na Doktora Pribulu 151/9 vo Svidníku alebo mailom na info(zavinac)elkvant.sk

Zdieľajte tento článok s priateľmi:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn